معرفی و قابلیت های دوربین ویدئو کنفرانس Aver cam530

معرفی و قابلیت های دوربین ویدئو کنفرانس Aver cam530

با توجه به گستردگی روز افزون بحث ارتباطات در ابعاد مختلف از جمله ارتباطات تصویری و هم چنین نیاز به استفاده از دوربین های حرفه ای در ارتباطات، شرکت Aver به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه تولید انواع ویدئو کنفرانس، دوربین های کنفرانسی (Conference Camera ) و تجهیزات جانبی ویدئو کنفرانس، این نیاز را به خوبی درک نموده و چندین مدل مختلف با امکانات متفاوت و قیمت های مختلف تولید نموده و سبد محصولات خود را در این حوزه بسیار بی نقص پر نموده است.

یکی از محصولات Conference camera مدل Aver Cam530 می باشد. این مدل با تمامی نرم افزارها مانند Skype, Skype for Business, V-CUBE, Google Hangouts, FaceTime Web RTC, Cisco Webex, GoToMeeting, Adobe Connect, Blue Jeans, Zoom, Vidyo, Fuze فقط با اتصال USB یا HDMI به صورت Plug and Play به سیستم عاملی که نرم افزار ویدئو کنفرانس بروی آن نصب می باشد وصل می گردد. از ویژگی های بارز این مدل گارانتی 3+2 ساله، Plug and Play بودن، دوربین Full HD 1080 P با قابلیت PTZ و زوم 12X اوپتیکال (که تقریباً تصاویری که با چشم انسان قابل روئیت نیست را با زوم کردن نمایش می دهد طبق عکس پیوست) با قابلیت چرخش 260 درجه بصورت افقی و 115 درجه بصورت عمودی که قابلیت تنظیم 10 Preset را دارد و در آخر هم یک قابلیت بسیار پر کاربرد به نام نرم افزار PTZ App که به کاربر امکان کنترل دستگاه از روی وب و بروی PC یا MAC را می دهد.

یکی از قابلیت های برجسته این دستگاه و تفاوت اصلی آن با Aver CAM 520 در یک پورت HDMI اضافه این دستگاه می باشد. داشتن یک پورت HDMI در کنار پورت USB در CAM530 این قابلیت را به کاربر می دهد که اولاً بتواند با پورت HDMI به سیستم عاملی که نرم افزار ویدئو کنفرانس بروی آن نصب می باشد وصل گردد و ثانیاً می تواند در ویدئو کنفرانس هایی که ورودی تصویر HDMI دارند بتواند به عنوان یک دوربین دوم با کیفیت عمل کند و عملا پوشش دید آن ویدئو کنفرانس را افزایش دهد. این قابلیت سبب گردیده که اکثر مشتریان این مدل را بعنوان دوربین دوم انتخاب نمایند و عملاً خود را از خرید یک سیستم تصویر گران قیمت برای سالن کنفرانس خود بی نیاز کنند.

تجهیزاتی داخل پک این محصول یک عدد دوربین با کابل 5 متری USB ، ریموت کنترل و پایه دوربین می باشد.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه های این مطلب

هیچ نظری ارسال نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *