چرا POLYCOM؟

no-image
comments0 نظر views بازدید
5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)

چرا بسیاری از خریداران برند POLYCOM را برای تجهیز شبکه ارتباط صوتی و تصویری خود انتخاب می کنند؟

90% سهم بازار فروش تجهیزات ویدیوکنفرانس بین دو شرکت POLYCOM و TANDBERG تقسیم شده است و ایندو شرکت رقابت نزدیکی با یکدیگر دارند بطوریکه برای کسب برتری، ایندو شرکت ناگزیر هستند در شاخه هایی مثل فروش بیشترین پایانه های سالنی یا تک نفره خود را با حریف مقایسه کنند. به همین دلیل در اینجا تنها برتریهای POLYCOM  با رقیب دیرینش بررسی می شود و از پرداختن به جزئیات و مقایسه با سایر برندها خود داری می شود.

گرچه سیستمهای TANDBERG بسیار حرفه ای و با کیفیت هستند ولی برای پروژه های بزرگ به نظر شخص من برند POLYCOM دارای برتریهای غیر قابل انکار است.

برند POLYCOM تنها به پایانه های ویدیوکنفرانس بسنده نکرده و کلیه نیازمندیهای یک شبکه گسترده ارتباط صوتی و تصویری را هدف قرار داده و تولید کرده است. شمار زیاد محصولات POLYCOM گواه بهره مندی از مجموعه کامل تجهیزات است. این تجهیزات از نرم افزارهای ویدیوکنفرانس مثل Telepresence M100 گرفته تا تجهیزات مدیریت و مانیتورینگ و نگهداری شبکه مثل POLYCOM CMA یا POLYCOM DMA و تجهیزات شبکه مثل VBP یا ضبط و باز پخش مثل RSS 4000 را شامل می شود.

رابط کاربری سیستمهای POLYCOM بسیار ساده و قابل درک برای هر کاربری است. بنابراین آموزش آن برای کاربران مخصوصا در پروژه های بزرگ کار مشکلی نیست.

پایداری تجهیزات POLYCOM به قدری بالاست که تقریبا می توانید از عدم بروز مشکلاتی مثل قفل شدن سیستم یا قطع بی دلیل ارتباط یا توقف بعضی سرویسها مطمئن باشید.

استحکام تجهیزات POLYCOM علیرغم دقت و ظرافت بالا در میان سایر برندها شاخص است.

پشتیبانی تمام وقت در گستره جهانی نیز یکی از علتهای انتخاب POLYCOM در پروژه های پر شمار Enterprise است.

قیمت مناسب در مقایسه با امکانات POLYCOM نیز شاید یکی از مهمترین دلایل انتخاب باشد.

Share

رای شما به "چرا POLYCOM؟" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *