سنگوما

comments0 نظر views بازدید
0 از 5
(رای دهید)

شرکت سنگوما از برترین تولیدکنندگان تجهیزات ویپ در دنیا می باشد. شرکت کاوا ارتباطات هوشمند در این مجموعه در کشور کانادا بوده و در بین کاربران ایرانی به دلیل سابقه خوب و درخشان دارای محبوبیت خاصی می باشد. باتوجه به اینکه محصولات سنگما با خطوط مخابراتی ایران سازگار است و کیفیت و پایداری محصولات اثبات شده است، میتوان خرید محصولات سنگما را یک انتخاب بسیار مناسب تلقی کرد.

شرکت سنگوما دومین برند کارت، بعد از دیجیوم می باشد. Ip pbx ، تلفن های آی پی، گیت وی و … از جمله محصولات و فعالیت های سنگما می باشد. گیت وی های سنگما در کشور هند ساخته می شود که کیفیت آنها قابل مقایسه با کارت های این شرکت نیست.

کارت سنگوما

همچنین شرکت سنگما با خرید  freepbxو voipsupply فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ویپ بیشتر از همیشه کرد.

شرکت سنگوما پس از خرید freepbx ، آن را روی سخت افزار های مختلف طراحی و به عنوان یک مرکز تلفن کامل به صورت compact ارائه داد.

قیمت نسبتاٌ بالای محصولات در مقایسه با محصولات چینی هم رقیب باعث فروش کمتر محصولات این برند، دست کم در ایران شده است. ولی همچنان شرکت ها و بیزینس هایی که خواهان کیفیت و پایداری و در عین حال سخت افزار قدرتمند هستند. سنگوما را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند.

برای خرید محصولات سنگوما میتوانید به سایت ویپ شاپ مراجعه کنید و از لینک های زیر برای خرید آنلاین محصولات استفاده کنید. همچنین میتوانید از طریق شماره زیر، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

41879000 – 021
Share

رای شما به "سنگوما" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *